żaglówka

Promocja produktu turystycznego

PĘTLA ŻUŁAWSKA

plywaj-znak.png
zwiedzaj-znak.png
odpoczywaj-znak.png

Pętla Żuławska to wyjątkowa wodna trasa turystyczna. Łączy ze sobą szlaki żuławskich rzek i wody Zalewu Wiślanego. Rejs po Pętli Żuławskiej to sielskie krajobrazy, bliskość przyrody i gwarancja udanego wypoczynku.

Witamy pasjonatów żeglarstwa i wodniactwa oraz wszystkich, którzy polubili Żuławy Wiślane.


Jako Stowarzyszenie Żuławy zajmujemy się promocją turystyczną marki Pętla Żuławska. Współpracujemy z samorządami lokalnymi, firmami czarterowymi oraz z operatorami marin. Wspólnie z nimi wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom żeglarzy, kajakarzy i motorowodniaków. Dbamy o przygotowanie dobrej infrastruktury technicznej. Publikujemy wydawnictwa turystyczne, promujące nasz region i żeglarstwo po żuławskich rzekach i wodach Zalewu Wiślanego.
Zapraszamy wszystkich na rejs po Pętli Żuławskiej, najpiękniejszej drodze wodnej w Polsce. To znakomity sposób na rozpoczęcie przygody z wodniactwem, ponieważ możecie wynająć hausbot i popłynąć rzekami nie mając uprawnień. Doświadczeni żeglarze szukający większych wyzwań, poczują dreszczyk emocji obierając kurs na Zalew Wiślany. Przygotowaliśmy dla Was sieć portów, przystani i pomostów cumowniczych, wyposażonych w wygodne zaplecza sanitarne i przyłącza mediów. Przy marinach znajdziecie miejsce na odpoczynek i rozpalenie ogniska. A zatem przybywajcie. Do zobaczenia na wodzie.

facebook-fanpage-zdjecie_w_tle2.png